EVVA

EVVA - це відомий австрійський бренд, заснований ще в 1919 році, який став відомий завдяки своєму інноваційному і технологічного підходу до створення дверних циліндрів.

З самого дня заснування і до сих пір компанія EVVA залишається сімейним бізнесом. У 1919 році чотири інженери об'єднують зусилля для створення «Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt» (Інститут винаходів і експериментування), перші літери якого і дали абревіатуру EVVA.

У зв'язку з великим світовою кризою 1937 рік став часом, коли люди найбільше потребували захисту і безпеки. В цьому ж році EVVA отримала свій перший патент на виготовлення навісного замка, тим самим визначивши шлях свого подальшого розвитку.

За більш ніж 90 років EVVA отримала понад 200 національних і міжнародних патентів. У 1937 році комерційний директор Ніколас Буджас бере керування компанією в свої руки і створює дослідний відділ компанії, інвестуючи величезні кошти у виробництво. Ці дії закладають основи подальшого стрімкого розвитку EVVA.

Протягом наступних кількох років всі сили співробітників були зосереджені на тому, щоб EVVA вийшла на міжнародний рівень. На сьогоднішній день підприємством керує третє покоління засновників. А сама компанія є одним з провідних виробників циліндрових механізмів в Європі і представлена ​​13-ма дочірніми підприємствами по всьому світу.