Дверні замки KALE (КАЛЕ) | Купити замок КАЛЕ в Інтернет-магазині замків

Компанія калі це турецька бренд дверних замків і фурнітури. Уже 10ки років компанія Кале виготовляє надійні дверні замки і є еталоном якості замково кріплення, виробництва. Продукція компанії Kale займає середній ціновий сегмент на ринку України. Замки дверні Kale (КАЛЕ) можна назвати золотою серединою ціна / якість .Компанія калі виробляє широкий асортимент замків: - замки Кале (виробляються на заводі в Туреччині) врізні замки Kale (виробляються на заводі в Туреччині) - дверні ручки (дуже маленький асортимент якого немає в Україні) -дверні доводчики Kale (виробляються на заводі в Кореї)

Кале Кіліт - розшифровується дуже просто # Замок замків в перекладі з турецкого.Ето торгова марка яка заявила про себе не тольков Туреччини і в Україні але і у всьому світі.

На заводі з виробництва дверних замків Кале працює Бооль 1600 осіб , тільки кваліфікований персонал, розробляючи нові види продукції і постійно покращуючи якість 350 видів продукції в 8 товарних категоріях, Замки Kale.
 

Дверні замки KALE (КАЛЕ) підійдуть для дерев'яних та металевих дверей.

Компанія калі виробляє широкий асортимент замків:
- замки Кале (виробляються на заводі в Туреччині)
-врезние замки Kale (виробляються на заводі в Туреччині)
-дверні ручки (дуже маленький асортимент якого немає в Україні)
- дверні доводчики Kale.

Як вибрати дверний замок?

Швидше за все ви вже використовували замок або хоча б дверний циліндр для замка КАЛЕ. Компанії імпортує дверні замки вже більше 20 років в Україні. А це говорить про стабільність і високу якість. Ви не зіштовхнетеся з ситуацією в якій не можна знайти замок після 15 років покупки на старе місце в ваших дверей.
Замки Кале по праву називають золотою серединою ціна якість. Середній термін служби 10 років.

Підбираючи правильний замок на вхідні двері визначитеся з типом установки:
  • - замки для вхідних дверей - цей варіант вибирають коли не хочуть вирізати отвір в профілі труби, і порушувати констукции двері, коли хоча вкласти менше сил в установку, або ж якщо накладної замок має унікальні захисними властивостями.
  • - врізні замки для вхідних дверей - цей варіант найбільш популярний, оскільки володіє величезним асортиментом квітів фурнітури, вибір складності механізмів, і спектр цін від мінімуму до максимуму. Важливо відзначити що для установки врізного замка Kale у вхідні металеві двері їх рекомендована товщина повинна бути 40 і вище мм
Тепер давайте розглянемо дверні замки KALE по типу секретності
  • - сувальдні замки КАЛЕ їх складніше вибити і виламати. Це масивні надійні замки. Однак потрібно зберігати великий і незручний ключ.
  • - циліндрові замки КАЛЕ такі замки будуть коштувати трохи дорожче, їх обов'язково потрібно захищати броненакладкмі від вибивання і висвердлювання, проте є і позитивні момени. Невеликі ключі, легка заміна циліндра з ключами при втраті, економія в майбутньому.