Циліндрові механізми MUL-T-LOCK (Ізраїль) Замки,броненакладки та фурнітура

Компанія Mul-T-Lock Ltd. ( "Мультилок", Ізраїль), заснована в 1973 році, є світовим лідером в розробці, виробництві високосекретними ключових циліндрів, замків і супутньої продукції для комерційних, промислових, громадських об'єктів, приватних будинків і квартир.

Mul-T-Lock - це більш ніж сорокарічний досвід інноваційних розробок і понад 500 міжнародних патентів, зареєстрованих по всьому світу на циліндри, врізні і навісні замки, електронні рішення, а так само верстати і машини для нарізки ключів.

Понад 100 мільйонів користувачів продукції Mul-T-Lock можуть отримати сервісну підтримку в 20 тис. Авторизованих центрів на 5 континентах, в більш ніж 70 країнах світу.

Mul-T-Lock є членом групи компаній ASSA Abloy - світового лідера в розробці і виробництві замкової продукції, комплексних систем доступу і забезпечення безпеки. ASSA Abloy була заснована в 1994 році і з невеликої компанії на міжнародну з річним оборотом в перерахунку на російські рублі понад 225 мільярдів і загальним числом співробітників більше 43 тисяч, що працюють в 70 країнах світу.

У компанії Мультілок працює понад 500 висококваліфікованих співробітників, виробництво основних вузлів повністю автоматизовано, використовуються найновітніші технології, включаючи роботів і унікальні верстати, велика частина яких розробляється і проводиться спеціально для Mul-T-Lock.

Вся продукція Mul-T-Lock повністю відповідає міжнародним і російським стандартам, включаючи ISO 9001/2000, UL, CEN, VDS, SKG, CPC і A2P. Всі процеси в компанії так само відповідають ISO 14001, міжнародним стандартам охорони навколишнього середовища (Environmental Management System і SI 18001), безпеки праці та охорони здоров'я (OHSAS).