Дверні ручки Siba ( сіба ) купити в Інтернет магазині дверних ручок

Каталог дверних ручок і замків SIBA (Сіба) .✅ Безліч дизайнерських дверних ручок ⭐ Ідеальна ціна. Ви знайдете безліч рішень які підійдуть як до класичного так і до дизайнерського інтер'єру. Основне виробництво товарів компанії SIBA знаходиться в Туреччині (Стамбул). Компанія виробляє дверну фурнітуру, а також фурнітуру для вікон. Основні напрямки: дверні ручки, дверні замки для металевих, для дерев'яних дверей, циліндри.

Унікальні дверні ручки SIBA на ринку України

Дверна фурнітура на ринку України вже більше 20 років і з кожним днем ​​бренд підтримує свою репутацію високою якістю продукції і розширенням асортименту щоб задовольнити побажання самих витончених замовників.

Крім того вся продукція від партії до партії проходить тестування покриття в соляному тумані, для підтвердження якості своєї продукції. Таке дбайливе ставлення до продукції дозволяє підтримувати якість на найвищому рівні.

І так давайте тепер розберемося в чому ж переваги дверних ручок компанії SIBA

Переваги дверних ручок Siba (Сіба):

  • ✅ Використовується спеціальний справ ZAMAK. Сплав цинку, алюмінію і часу. Високотехнологічний, недорогий, легкий в обробці і міцний сплав дозволяє виготовляти різні форми дверних ручок високої якості.
  • ✅ Величезний асортимент продукції, квітів і обробки. Дизайнерські кольору: від бронзи і латуні, до квітів каменю і мармуру, відтінки граніту і багато іншого знайдеться в ассортементе компанії
  • ✅ Якісне покриття дозволяє ручкам зберігати свій зовнішній вигляд. По-перше використовується товстий шар обмедненной для кращого нанесення гальваніка. По-друге, сам гальванічний шар. І по-третє це подвійний шар лаку, який захищає дверні ручки SIBA. Такі ручки будуть добре захищені від подряпин і ударів, а найголовніше захищені від стирання.
  • ✅ Середній термін служби дверних ручок SIBA 15 років.
  • ✅ Ручки дверні Сіба (Siba) підійдуть як для вхідних так і для міжкімнатних дверей.

Важливий фактор транспортування дверних ручок

Ручки сиба добре упаковані, в м'яку упаковку всередині і в тверду коробку з зовні, такий підхід дозволяє зберегти заводський зовнішній вигляд товару який перетнув море щоб побачити свого покупця.

Комплектація дверних ручок SIBA

  • Комплект ручок для дверей 2штуки
  • стягнуті гвинти 2 штуки
  • додаткові шурупи для більш стійкого кріплення
  • квадрат 8 * 8 мм і довжиною 120 мм.
  • коробка, упаковка

Ми рекомендуємо дверні ручки SIBA для вхідних міжкімнатних дверей. Вибирайте Вас дизайн і сміливо робіть свій вибір. Ви не пошкодуєте вибравши торгову марку SIBA (Сіба)