Доводчик RYOBI 8853 BC UNIV (Накладний)

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1733грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100596

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


& lt;

& gt; Доводчик накладної RYOBI 8853 BC UNIV Серія Бюджет & lt;

& gt; Дверні дотягувачі RYOBI, в залежності від моделі, профілю двері і умов монтажу, комплектуються різними типами тягових пристроїв: стандартним пристроєм, ковзної тягою або тягою з фіксатором відкритого положення. На зовнішніх дверях рекомендується застосовувати моделі доводчиків з функцією гальма. Ця функція дозволяє відрегулювати швидкість відкриття дверей, оберігаючи, тим самим, при різкому відривання двері і поривах вітру, сам доводчик і дверну коробку. Деякі доводчики забезпечені такою функцією, як фіксація відкритого положення і обмежувача максимального кута распахіванія.Накладной доводчик для внутрішніх та легких зовнішніх дверей.

Технічні характеристики дотягувачі RYOBI 8853

Клас: 3 Вага двері: до 65 кг Ширина полотна макс .: 965 мм Температурний режим: від -20 ° С до + 45 ° С Тип монтажу: накладний (на дверну коробку або дверне полотно) Розміри: 183х45х67 мм Регулювання: початкової та кінцевої швидкостей зачинення Тяга: універсальна ( стандартна + кронштейн паралельної тяги) Ресурс експлуатац ції: 500 000 циклів

Як купити Доводчик RYOBI 8853 BC UNIV (Накладний)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA