Доводчик RYOBI DS-3550 BC / DA STD АЛЕ (Накладний)

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

5764грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100612

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Доводчик накладної RYOBI DS-3550 BC / DA STD АЛЕ Серія Преміум

На зовнішніх дверях рекомендується застосовувати моделі доводчиків з функцією гальма. Ця функція дозволяє відрегулювати швидкість відкриття дверей, оберігаючи, тим самим, при різкому відривання двері і поривах вітру, сам доводчик і дверну коробку. Деякі доводчики забезпечені такою функцією, як фіксація відкритого положення і обмежувача максимального кута распахіванія.Накладной доводчик для внутрішніх та легких зовнішніх дверей.

Технічні характеристики доводчики RYOBI DS-3550 BC / DA STD АЛЕ

Клас: 2-5 (регулюється) Вага двері: до 100 кг Ширина полотна макс .: 1250 мм Температурний режим: від -20 ° С до + 45 ° С Колір: срібло, білий, темна бронза Тип монтажу: накладний (на дверну коробку або дверне полотно) Розміри: 304х75х62 мм Регулювання: початкової та кінцевої швидкостей зачинення Тяга: стандартна фіксацією Ресурс експлуатації: 2 000 000 циклів

Як купити Доводчик RYOBI DS-3550 BC / DA STD АЛЕ (Накладний)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA