Врізний протипожежний замок GNOM

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

465грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100167
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Виразний ін отівоп ожарний замок GNOM опис, характеристики

Замок для дверей "GNOM" встановлюють на протиударні двері, металеві, а також на вогнестійкі і протипожежні двері. Дверний замок Гном тестувався і пройшов всі вогнестійкі випробування.

 Є варіант замку з вертикальними тягами, це дві додаткові точки замикання, услівающіе конструкцію ваших дверей. Вертикальні тяги замку виконані з можливістю швидкого демонтажу замку з дверей без розбирання її самої.

Ригелі замка приварені з двох сторін до несучої пластини, що виключає розхитування з'єднань замку ГНОМ і поломки.

Засувка виконана з можливістю розвороту на 180 градусів. Тобто замок універсальний і може бути встановлений як на ліві таки і на праві двері.

Відкриття засувки - від ручки і ключа.

Деталі протипожежного замку ГНОМ виконані з високоміцної сталі, що гарантує довговічність, надійність і безвідмовну роботу замка. (Замок не містить деталей з алюмінієвих і силумінових сплавів). Більше 50-ти компаній України пройшли випробування своєї продукції (двері протипожежні та вогнестійкі) із застосуванням замку "ГНОМ". a

Як купити Врізний протипожежний замок GNOM?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA