• Замок Apecs 0098-С с заскочкою

Замок Apecs 0098-С с заскочкою

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

725грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100118
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Apecs циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Длинна ригеля замка

Замок Apecs 0098-С с заскочкою маэ вильот ригеля замка 25 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Блокування засувки - Так

Замикання зсередини - Поворотник

Кількість ключів - 5 шт

Покриття - Гальванічне покриття

Тип циліндрового механізму - Англійська

Колір - Сатин

Накладні замки для дерев'яних дверей, що відкриваються всередину, товщиною до 50 мм.Главное перевага накладних замків Apecs - єдиний циліндровий механізм, що значно спрощує установку замку і підвищує його надійність. Випускаються в двох модифікаціях: замки ключ / ключ і замки з поворотною запірної ручкою (індекс C). Накладні замки Apecs мають додаткову фіксацію в закритому положенні. У деяких моделях є дверний ланцюжок.

Як купити Замок Apecs 0098-С с заскочкою?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Довжина ригеля замка 25
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Захист від підбора відмичкою Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від висвердлювання Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2302
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA