• Замок Apecs 0098-С с заскочкою

Замок Apecs 0098-С с заскочкою

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

725грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100118
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок Apecs 0098-С с заскочкою отримав клас захисту 1 : такі замки не володіють особливим рівнем захисту. Вони можуть мати досить тривалий термін служби, надійний механізм, але будуть дуже слабкі для захисту замку від відмички

Цилиндр ключ

Тип секретности замка Apecs циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Длинна ригеля замка

Замок Apecs 0098-С с заскочкою маэ вильот ригеля замка 25 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Блокування засувки - Так

Замикання зсередини - Поворотник

Кількість ключів - 5 шт

Покриття - Гальванічне покриття

Тип циліндрового механізму - Англійська

Колір - Сатин

Накладні замки для дерев'яних дверей, що відкриваються всередину, товщиною до 50 мм.Главное перевага накладних замків Apecs - єдиний циліндровий механізм, що значно спрощує установку замку і підвищує його надійність. Випускаються в двох модифікаціях: замки ключ / ключ і замки з поворотною запірної ручкою (індекс C). Накладні замки Apecs мають додаткову фіксацію в закритому положенні. У деяких моделях є дверний ланцюжок.

Як купити Замок Apecs 0098-С с заскочкою?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2302
Характеристика замка
Клас захисту 1
Тип секретності замка Циліндровий
Довжина ригеля замка 25
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Захист від підбора відмичкою Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від висвердлювання Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA