Циліндр Apecs EM ключ/ключ (хром)

4/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

385грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100481
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Матеріали виготовлення циліндра Apecs ЕМ це латунь, а також розжарені сталеві Піни від висвердлювання.

Це надійні циліндри зроблені в Китаї під контролем торгової марки Apecs.

Купити циліндровий механізм Apecs EM можна для врізного замка з циліндровим типом секретності. Циліндр Апекс ЕМ це простий циліндр, що не володіє технологіями від інтелектуального або фізичного розтину. Циліндр Апекс має великий термін служби і невисоку ціну за одиницю.

Хочете купити циліндр для врізного замка але що б він був недорогий нормально працював?

Варіант циліндрів Апекс серії EC (англійська ключ) і циліндри серії EM (лазерний ключ) можуть бути саме тими циліндрами які ви шукайте

Всі циліндри апекс дійсно виконані з якісних матеріалів, і середній термін служби такого циліндрового механізму для врізного замка близько 5-10 років.


Слабким місцем цих циліндрів є тільки слабкість до вибивання, тому такі циліндри радять захищати броненакладкой, це рятує циліндр від вибивання і висвердлювання.


Циліндри апекс можуть мати зміщення і різні розміри. Від розмірів циліндра залежить і ціна. Ціна циліндра Апекс може змінитися якщо вибрати інший тип ключа, або наявність тумблера з одного боку. Ви знайдете на сторінці, що випадає в якому можна вказати необхідний Вам розмір.

Якщо Ви не можете визначитися який розмір Вам необхідний, то можете звернутися до консультанта за допомогою написавши в чат або зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах

Так само ми надаємо послугу виїзд майстра і заміна циліндра в двері.

Як купити Циліндр Apecs EM ключ/ключ (хром)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2256
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Ні
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA