Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

585грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100260
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..


 • Показать оптовые цены

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI отримав клас захисту 2: Такі замки мають середнім рівнем секретності. Велика кількість різних комбінацій, стандартний набір систем захисту, надійність механізму і корпусу замка. Підійде для офісних дверей, хвірток, тамбурних і інших деревяних дверей.

Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Apecs сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Замок Apecs T-21/S6-R-NI масивний замок для залізних дверей (правосторонній)

Даний замок є аналогом таких популярних замків як Ельбор Граніт 1.06.41 (1.06.40), аналог Border ЗВ9-6-КП, а також коптять замків Barrera, Bruno та ін. Такий типорозмір замку у свій час був найпопулярнішим в Україні і стояв на кожних 5 дверях. Що ж хорошого в даному замку. Це не дорогий замок з масивними ригелями діаметром по 18 мм. є можливість закритися на каганець, що б зовні не було можливості відкрити замок навіть ключем.

Установка замка Apecs T 21 S6 R

Маркування замку R - означає що замок встановлюється на правобічні двері. тобто Якщо ви стоїте зовні приміщення і двері відкриваються на себе а петлі в цей момент знаходяться праворуч то замок Вам потрібен саме правобічний . Якщо ж у Вас петлі знаходяться праоруч а замок відривається в середину, то необхідно брати правий замок і розгортати в ньому засувку. Це буде правильною установкою. Замок досить широкий, лицьова планка має ширину 35 мм. А значить мінімальна рекомендована ширина для установки замку 40 мм.

Комплектація

 • замок
 • ключі 5 штук
 • гвинти для кріплення
 • упаковка (коробка)
 • Дверні ручки в комплекті не поставляються. Для замку потрібні ручки з міжосьовим відстанню 42мм.

Ще раз про маркування в назві товару.

 • Буква L - даний замок для лівосторонніх дверей
 • Буква R - даний замок для правобічних дверей

Технічні характеристики:

 • Замок для залізних  дверей - так
 • Замок для хвіртки - рідко
 • Замок для дерев'яних дверей - немає
 • Замок для металопластикових дверей - немає
 • Кріплення - 2ма гвинтами на лицьовій планці
 • Ригеля - 3 шт діаметром 18,5 мм. З вильотом 40 мм.
 • Backset відстань між центром ключа і краєм двері - 63 мм
 • Тип секретності замку - сувальдний
 • Наявність засувки (ножник) - є
 • Сторона відкриття - лівий або правий

Як купити Замок для входной двери Apecs T-21/S6-R-NI?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2228
Характеристика замка
Клас захисту 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >10000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Кількість замовлення Ціна за одиницю
2 or more 562грн
5 or more 538грн
Написати відгук
golden-key.dp.ua