Циліндр Apecs XR ключ-тумблер (хром)

4/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

650грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100472
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от бампинга

Циліндр Apecs XR ключ-тумблер (хром) є захист від Бампінгу Для захисту від бампінга в циліндрових замках використовують бічні Піни і слайдери, які працюють не в вертикальному а в горизонтальному положенні. Все це забезпечує надійний захист від такого вандального відкриття як БАМПІНГ. А також захищає відмичок з використанням фольги.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Купити циліндр Apecs XR можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Це надійний циліндр із захистом від перелому, бампінга, виривання і висвердлювання. Циліндр Апекс XR може бути з тумблером чи без

Сам корпус личинки замка Apecs XR зроблений з латуні. При виготовленні ключів серцевини Apecs XR використовується сплав нейзильбер - часто такий матеріал використовується при виготовленні ювелірних виробів і медичних приладів. Це сплав міді, цинку, нікелю, з підвищеною міцністю і високим захистом від корозії.

Циліндровий механізм Апекс XR має теоретичну секретність понад 1,6 мільйона комбінацій. За результатами тестування даний циліндр для дверного замка здатний забезпечити понад 120 000 відмикань і закривань. Що є високим показником довгої роботи.

Буває два варіанти ключ-ключ та ключ-тумблер.

Комплектація циліндра для врізних замків Apecs XR

- циліндр 1 штука

- ключі з нейзильберу 5 штук

- паспорт;

- кільця для ключів - 2 штуки

- гвинт кріплення довжиною 80 мм;

- гарантійна карта


Як купити Циліндр Apecs XR ключ-тумблер (хром)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Так
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA