Недорогий замок Аріко ЗВ-7

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

335грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100240
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Україна циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Недорогий замок Аріко ЗВ-7 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Недорогий замок Аріко ЗВ-7 маэ вильот ригеля замка 20 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Недорогий замок Аріко ЗВ-7 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Україна Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Купити замки Аріко ЗВ-7 можна для дерев'яних і металевих дверей. Хороший дверний замок з низькою ценою. Це дверні врізні замки українського виробництва хорошої якості, частіше для дерев'яних дверей. Ціна на замок Аріко ЗВ-7 низька, відповідає тенденціям українського ринку.


Сторона відкриття універсальна, засувка легко перевертається без розкручування замку

Мінімальна товщина двері 25 мм

Максимальна товщина дверей залежить від циліндра, який ви підбирає по товщині двері

Клас захисту 1

Хороший замок для

            - для дерев'яних дверей

            - для хвіртки

Замок комплектується нажимними ручками на планці, призначений для замикання внутрішніх і зовнішніх дверей дверей з товщиною полотна двері від 25 мм, що застосовуються в будівництві житлових і громадських будівель.

Між віссю ручок і віссю ключа - 85 мм.

Конструкція замка дозволяє встановлювати його на праві або ліві двері, причому переналагодження здійснюється без розбирання замку.


Найголовніший плюс цього замку це ручки з порошкової фарби, які коштують не дорого і їх можна встановити на вулиці.

Замок не комплектується циліндром тому, врахуйте це. Замок розрахований під звичайний євро циліндр. З циліндрів низької вартості радимо купувати запорізькі циліндри. Вони надійні і не дорогі. У разі якщо товщина полотна більше 50 мм, при покупці замовте довгий квадрат.

Як купити Недорогий замок Аріко ЗВ-7?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 20
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 25-70
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA