• Дверний доводчик морозостійкий Armadillo LY4 85 кг

Дверний доводчик морозостійкий Armadillo LY4 85 кг

3/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100589
Виробник:
Armadillo
Каталог Armadillo : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Дверні морозостійкі дотягувачі «Armadillo» Дверні морозостійкі дотягуз ростом ваги і вартості дверей стали необхідним атрибутом. Ці пристрої, що подовжують термін життя дверей, виготовляються різними виробниками.

Є імениті відомі своїм якість, є і бренди, які не мають імені.
Саме до останніх можна торгову марку «Armadillo», що випускає продукцію, пов'язану з дверима. «Armadillo» - китайське підприємство. Але це так званий «заводський Китай» , який не має нічого спільного з ширвжитком на ринках. Тим більше, китайці не раз доводили, що вміють робити хороші речі.
Так, дотягувачі «Armadillo» - це не «Geze», але завжди є ситуації, при яких немає сенсу витрачати зайві гроші за ім'я бренду, і коли потрібна просто непогана якісна продукція. У цьому «Armadillo» буде ідеальним варіантом.

Технічні параметри дотягувачів «Armadillo» дотягувачі для дверей «Armadillo» розділені на серії:

Серія LY3 - для дверей шириною до 962 мм і вагою 40-65 кг (параметри дотягувачів серії LY3)

Серія LY4 - для дверей шириною до 1219 мм і вагою 60-85 кг (параметри дотягувачів серії LY4)

Серія LY5 - для дверей шириною до 1372 мм з вагою 80-120 кг (параметри дотягувачів серії LY5)

Все дотягувачі «Armadillo» незалежно від серії мають регулювання швидкості закриття і закривання дверей і можуть б ть встановлені як на правосторонні, так і на лівосторонні двері. Вони мають однаковий дизайн і відрізняються тільки розмірами. Кольори дотягувачів «Armadillo» Сірий Білий

Як бачимо, у «Armadillo» немає довгого списку найменувань і технічних подробиць, властивих іншим брендам. Ці дотягувачі є універсальними, будучи простими «робочими конячками» - де поставили, там і працюють.

Як купити Дверний доводчик морозостійкий Armadillo LY4 85 кг?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA