Накладні і врізні замки Бар'єр (Полівектор)

Замки Бар'єр виробляє компанія "ТОВ Полівектор" (м.Санкт-Питербург). Це унікальні накладні замки а також є замки бар'єр врізного типу .. Накладний замок Бар'єр має трубчастий ключ, з великою кількістю секретних комбінацій. Це досить зручний і надійний ключ. Замки Бар'єр встановлюють на сейфи, гаражі. встановлюються також замки бар'єр і в банківські двері (зі спеціальним зміною ключа). Замок Бар'єр хороший замок для металевих та дерев'яних дверей.

При розробці замків використовувалися рекомендації аварійного розтину. Надійний металевий ригель накладних замків вважається одним з найважливіших плюсів при виборі замка покупцем.

Замок Бар'єр дуже схожий на замок GERDA. Замок Бар'єр Каре має схожу конструкція і посадочні кріплення, проте це зовсім інше рішення. Ключів в комплекті замків йде 5 штук. Адже виготовлення ключа для замку може коштувати дуже дорого.

Піни накладного замку розташовані по всьому радіусу циліндра, а циліндр замку є змінним. З мінусів замку Бар'єр відзначимо його "не любов" до пилу і бруду. такий замок рекомендуємо як хороший надійний дверний замок на броньовані двері.