Протипожежний замок BLOCK

4/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

550грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100298
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Україна циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Протипожежний замок BLOCK замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Протипожежний замок BLOCK маэ вильот ригеля замка 37 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Протипожежний замок BLOCK : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Україна Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Купити протипожежний замок GNOM можна як основний замок для металевих дверей або хвіртки. Ціна замку ГНОМ набагато нижче тому як виготовляється замок в Україні це Замок для протипожежних дверей: всі елементи замку сталеві що перешкоджає заклинювання механізму під час пожежі.

Протипожежний замок "BLOCK" Опис і призначення.

Механічний замок "BLOCK" призначений для установки на металеві, протиударні двері, а також на вогнестійкі і протипожежні двері. Замок тестувався і пройшов вогнестійкі випробування.Вертикальні тяги замку виконані з можливістю швидкого демонтажу замку з дверей без розбирання її самої. Ригелі приварені з двох сторін до несучої пластини, що виключає розхитування з'єднань і поломки. Засувка виконана з можливістю розвороту на 180 градусів. Відкриття засувки - від ручки і ключа.


Деталі замку виконані з високоміцної сталі, що гарантує довговічність, надійність і безвідмовну роботу замка. (Замок не містить деталей з алюмінієвих і силумінових сплавів).

Більше 50-ти компаній України пройшли випробування своєї продукції (двері протипожежні та вогнестійкі) із застосуванням замку "BLOCK". Може випускатися без вертикальних тяг.

Кількість точок замикання шт 3

Діаметр ригелів мм 16

Хід ригелів мм 37,5

Діаметр засувки мм 20

Товщина листа корпусу мм 2

Товщина корпусу з заклепкою мм 22,5

Хід вертикальних тяг мм 18

Маса кг 1,55

Замок необхідно укомплектувати дверними ручками у яких 85 мм міжосьова відстань, і циліндром. Розмір циліндра розраховується від товщини двері. з урахуванням обшивки і дверних ручок або броненакладки.

Як купити Протипожежний замок BLOCK?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 37
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA