Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

644грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100198
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5 отримав клас захисту 2: Такі замки мають середнім рівнем секретності. Велика кількість різних комбінацій, стандартний набір систем захисту, надійність механізму і корпусу замка. Підійде для офісних дверей, хвірток, тамбурних і інших деревяних дверей.

Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5 маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Гарантия фото

Гарантия на Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Дверний додатковий замок БордерЗВ-6 К5 для металевих дверей з правим і лівим відкриванням.  Аналог дверного замка Ельбор 06-01. Відмінний врізний замок російського виробництва. Купити замок Бордер ЗВ-6 К5 можна як замок для гаража, ворота. Ціна замку Border ЗВ-6 К5 невисока. Можна його купити і як додатковий замок замок вхідних металевих дверей і хвіртки. замок відноситься до класу зломостійких замків, такий замок досить добре витримує навантаження при виламуванні. 


Латунні ключі з пластиковою голівкою. Пластик зроблений досить якісно і випадки обламування пластика на ключах замків Border дуже рідкісні. Замок є шестісувальдним з хорошим рівнем секретності. Такий замок зможе захистити вас від горе домушників.

На жаль слабкості замку не врятують від більш високого рівня зломщика.

У замку бордер ЗВ-6 К5 слабким місцем є кріплення ригелів. такий замок бажано посилювати марганцевими розжареними пластинами по площі висвердлювання ригелів і стійки.

Крім того Замки Border ЗВ-6 К5 можна купити для заміни замка Ельбор 06-01. Замки аналогічні за розмірами. До речі кажучи, замки бордер мають трохи довший ключ, що є незаперечною перевагою в деяких випадках.


Технічні характеристики:

Кількість сувальд 6

Кількість ригелів : 5

Кількість комбінацій 120 000

Віліт рігелів 40 мм

Довжина ключа 102 мм

Матеріал ключа латуні з пластиковою голівкою

Бексет 65.5 мм

Кількість ключів 5

Тип механізму секретності сувальдний

Діаметр рігелів 17.7 мм


Особливості дверних замків Бордер

Розжарена стійка

Ослаблений зуб пластини ригеля

Помилкові Пази

Як купити Додатковий замок Бордер ЗВ-6 К5?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2224
Характеристика замка
Клас захисту 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA