Гаражний замок Border з тягами ЗВ8-6 К5Т

4/5 (11 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Наявність:
Є в наявності
Модель:
100170
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Гаражний замок Border з тягами ЗВ8-6 К5Т нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Гаражний замок Border з тягами ЗВ8-6 К5Т маэ вильот ригеля замка 35 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Border є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Гаражний замок Border з тягами ЗВ8-6 К5Т : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Гаражний замок Бордер з тягами ЗВ8-6 К5Т опис, характеристики

Гаражний замок Бордер з тягами ЗВ8-6 К5Т для метметалевих дверей з універсальним відкриванням. Аналог дверного замка Ельбор 06-02. Заводське маркування Border ЗВ8-6 К5Т Відмінний врізний замок російського виробництва.

Латунні ключі з пластиковою голівкою. Пластик зроблений досить якісно і випадки обламування пластика на ключах замків Border дуже рідкісні. Замок є шестисувальдним з хорошим рівнем секретності. Купити замок Бордер ЗВ-6 К5 можна як замок для гаража, та на ворота. Можна його купити і як додатковий замок замок вхідних металевих дверей і хвіртки. Замок відноситься до класу зломостійких замків, такий замок досить добре витримує навантаження при виламуванні. Такий замок зможе захистити вас від горе домушників.

На жаль слабкості замку не врятують від більш високого рівня зломщика.


До речі кажучи, замки Border мають трохи довше ключ, що є незаперечною перевагою в деяких випадках. Ціна замку Бордер ЗВ 9-6 нижча ніж замку Ельбор саме тому такий замок є дуже хорошою позицією в нашому магазині. Крім того Замки Border ЗВ8-6 К5Т можна купити для заміни замка Ельбор 06-02. Замки аналогічні за розмірами.


Технічні характеристики

значення

Тип замку виразний

Кількість сувальд 6

Кількість штирів 5

Модель замку універсальний

Кількість комбінацій 120 000

Виліт ригелів 40 мм

Довжина ключа 102 мм

Матеріал ключа латунний з пластикової головою

Бексет 65.5 мм

Кількість ключів 5

Тип механізму секретності сувальдний

Діаметр ригелів 17.7 мм

Особливості дверних замків

розжарена стійка

Ослаблені зуби пластини ригеля

помилкові пази

фірмова броненакладка

Захисна шторка

розжарений стрижень

рекламна підтримка

Як купити Гаражний замок Border з тягами ЗВ8-6 К5Т?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 35
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2224
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA