Замок Border ЗВ8-8М

4/5 (8 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

425грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100147
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..


  • Показать оптовые цены

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок Border ЗВ8-8М отримав клас захисту 2: Такі замки мають середнім рівнем секретності. Велика кількість різних комбінацій, стандартний набір систем захисту, надійність механізму і корпусу замка. Підійде для офісних дверей, хвірток, тамбурних і інших деревяних дверей.

Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Border ЗВ8-8М нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Border ЗВ8-8М маэ вильот ригеля замка 28 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита замка от свертыша

В замке Border є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Гарантия фото

Гарантия на Замок Border ЗВ8-8М : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Ви зможете купити Border ЗВ8-8М для дерев'яних і металевих дверей, для сейфа, або комор приміщень

Сталеві ключі мають гальванічне покриття, в замку повертається дуже легко, неприємних відчуттів при повороті не виникає. Корпус відштампований якісно, ​​має гальванічне антикорозійне покриття.

Знімаємо кришку для огляду секретного механізму.

Тип механізму секретності - сувальдний Тип замка за способом установки - виразний

Призначення - призначений для замикання зовнішніх дерев'яних і металевих дверей житлових будинків Сувальди замку розташовані по різні боки хвостовика засува, розділені між собою шайбами.

Форма стійки хвостовика засува і помилкові пази на кодових виступах сувальд, радують: їх глибина і чіткі межі свідчать про гарну стійкості замку до розтину відмичками.

Секретний механізм складається з восьми сувальд, кількість можливих комбінацій ключа по паспорту - 250 000 комбінацій.

Шість сувальд з восьми мають помилкові пази, як на верхніх, так і на нижніх кодових виступах. Засув замку повністю хромований, виконана захист проти відкриття замку методом «згортання», у вигляді штучно ослабленою зубчастої рейки.

Як купити Замок Border ЗВ8-8М?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2218
Характеристика замка
Клас захисту 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >10000
Довжина ригеля замка 28
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-70
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Кількість замовлення Ціна за одиницю
2 or more 408грн
5 or more 391грн
Написати відгук
golden-key.dp.ua