Замок Border ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою

4/5 (14 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

2625грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100157
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Border ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Border ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Border є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Border ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Дверний врізний замок Бордер ЗВ 8-6 К5 ЗШ для металевих дверей з правим і лівим відкриванням. Аналог дверного замка Ельбор 06.01. Заводське маркування Border ЗВ 9-6 ПК Відмінний врізний замок російського виробництва.

Бордер ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою опис, характеристики

Латунні ключі з пластиком. Пластик зроблений досить якісно і випадки обламування пластика на ключах замків Border дуже рідкісні. Замок є шестисувальдним з хорошим рівнем секретності. Купити замок Бордер ЗВ8-6 К5 ЗШ можна як замок для гаража, воріта, а також металевих вхідних дверей. Можна його купити і як додатковий замок замок вхідних металевих дверей і хвіртки. замок відноситься до класу зломостійких замків, такий замок досить добре витримує навантаження при виламуванні. I зможе захистити вас від горе домушників.

Крім того Замки Border ЗВ8-6 К5 ЗШ можна купити для заміни замка Ельбор 06-01. Замки аналогічні за розмірами.

До речі кажучи, замки бордер мають трохи довший ключ, що є незаперечною перевагою в деяких випадках. Ціна замку Бордер ЗВ 8-6 ЗШ нижча ніж замку Ельбор саме тому такий замок є дуже хорошою позицією в нашому магазині.


Як купити Замок Border ЗВ8-6 К5 ЗШ із захисною шторкою?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >250000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2214
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA