Замок Border ЗВ9-6 ПК

4/5 (10 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100199
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Border ЗВ9-6 ПК замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Border ЗВ9-6 ПК маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Border є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок Border ЗВ9-6 ПК : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Бордер ЗВ 9-6 ПК можна для металевих дверей з лівим і правим відкриванням. Головна якість замку Бордер ЗВ9-6ПК ціна. цей замок

аналог дверного замка Ельбор 06.40,06.41 Відмінний врізний замок російського виробництва. Латунні ключі з пластиковую голівкою 5 штук.


Кількість сувальд 6

засувка є

Модель замку правий або лівий

Кількість комбінацій 120 000

Виліт ригелів 40

Довжина ключа 102 мм

Кількість ригелів 3

Матеріал ключа латунний з пластиковою голівкою

Міжосьова відстань 42 мм

Бексет 65.5 мм

Діаметр ригелів 17.7 мм

Кількість ключів 5

Тип механізму секретності: сувальдний

Пластик зроблений досить якісно і випадки обламування пластика на ключах замків бордер дуже рідкісні. Замок є шестисувальдним з високим рівнем секретності. Замок Border встановлюють в гаражні ворота, вхідні металеві двері і хвіртки. замок відноситься до класу зломостійких замків, такий замок досить добре витримує навантаження при виламуванні. Такий замок зможе захистити вас від горе домушників. На жаль, слабкості замку не врятують від більш високого рівня зломщика. Наприклад у замку слабким місцем є кріплення ригелів.

В цілому ж замок хороший і зручний є функція нічника. Можна закрити двері на засув за допомогою поворотника, тоді людина яка знаходиться зовні вже не зможе відкрити двері навіть ключем.

Крім того Замок Border можна купити для заміни замка Ельбор 06-4х. Замки аналогічні за розмірами.

До речі кажучи замки бордер мають трохи довший ключ, що є незаперечною перевагою в деяких випадках. Ціна замку Бордер ЗВ 9-6 нижча ніж Ельбора саме тому такий замок є дуже гарною позицією в нашому магазині.

Як купити Замок Border ЗВ9-6 ПК?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2224
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA