Броненакладка Imperial-kedr-fzb Z1021

5/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

210грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100488
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Накладну броненакладку FZB (imperial або Kedr ) можна встановити як врізну броненакладку, для цього потрібно купити чашки для них

     Броненакладка FZB (imperial або Kedr ) використовуються для підвищення рівня захисту вашого циліндрового замку. Такий захист можна встановити як на металеві так і на дерев'яні двері. Як показують експерименти багатьох видів броненакладок популярних в Україні.

Бронь Кале зарекомендувала себе як найдешевша і найякісніша в бюджетному секторі. Ціна броненакладок Кале дійсно не дорога.

Фахівці радять при використанні такого захисту використовувати чашки що б втопити броненакладкою Кале всередину МДФ дерева. Це дозволяє зробити систему більш захищеною, тепер вибити броненакладку, відбити її кувалдою буде куди складніше, і як показують експерименти це дійсно Так. Фурнітура FZB (imperial або Kedr )  підійде для стандартних циліндрів DIN (євроциліндрами для замків) Зверніть Увага що Така захисна фурнітура стягується з двох сторін дверного полотна за допомогою спеціальних гвинтів, через технологічні отвори в Вашому замку!

Яку купити броненакладку на замок FZB (imperial або Kedr )?

Так як в замках FZB (imperial або Kedr ) використовуються європейські стандарти Ви можете вибрати будь-яку захисну фурнітуру для вашого замку. Все залежить від ціни, і якості фурнітури.

Як купити Броненакладка Imperial-kedr-fzb Z1021?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA