Броненакладка Kale 500K

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

417грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100487
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Накладну броненакладку Кале 500K можна встановити як врізну броненакладку, для цього потрібно купити чашки для них

     Броненакладка Кале 500K використовуються для підвищення рівня захисту вашого циліндрового замку. Такий захист можна встановити як на металеві так і на дерев'яні двері. Як показують експерименти багатьох видів броненакладок популярних в Україні.

Бронь Кале зарекомендувала себе як найдешевша і найякісніша в бюджетному секторі. Ціна броненакладок Кале дійсно не дорога.

Фахівці радять при використанні такого захисту використовувати чашки що б втопити броненакладкою Кале всередину МДФ дерева. Це дозволяє зробити систему більш захищеною, тепер вибити броненакладку, відбити її кувалдою буде куди складніше, і як показують експерименти це дійсно Так. Фурнітура Kale підійде для стандартних циліндрів DIN (євроциліндрами для замків) Зверніть Увага що Така захисна фурнітура стягується з двох сторін дверного полотна за допомогою спеціальних гвинтів, через технологічні отвори в Вашому замку!

Яку купити броненакладку на замок Кале?

Так як в замках Кале використовуються європейські стандарти Ви можете вибрати будь-яку захисну фурнітуру для вашого замку. Все залежить від ціни, і якості фурнітури.

Як купити Броненакладка Kale 500K?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA