Замок врезной CERBER C1-В

4/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1650грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100303
Виробник:
CERBER
Каталог CERBER : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка CERBER сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок врезной CERBER C1-В нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок врезной CERBER C1-В маэ вильот ригеля замка 38 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита замка от свертыша

В замке CERBER є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Гарантия фото

Гарантия на Замок врезной CERBER C1-В : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Церебер можна як додатковий замок для вхідних металеві двері, гараж, хвіртку. Важливо зауважити що замок цербер має незвичайну форму сувальдних пластин, отвір для ключа має віконну форму, тому ключ може піднімати і опускати сувальд одночасно, чим і відрізняється від звичайних замків. Тому замок можна встановлювати на вуличні двері і хвіртки, він добре буде працювати при будь-яких погодних умовах.

Тип ригелів Циліндричні
Тип механізму секретності Сувальдний з подвійною борідкою
Кількість ключів 4 шт
Комплектація монтажним ключем  - не комплектується
Можливість заміни мех.секр. -  немає
Видалення ключового отвору (Backset) - 88 мм
Виліт ригелів - 38 мм
Точок замикання - 1
Замок Цербер це якісний потужний замок для металевих дверей який добре захищає ваші двері. Також є моделі накладного типу. Ви можете знайти схожі замки у вкладці супутніх товарів. Також, переконливе прохання , залишайте і читайте відгуки на замок Цербер.

Як купити Замок врезной CERBER C1-В?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >250000
Довжина ригеля замка 38
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2461
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA