Циліндровий механізм TOKOZ PRO 300 Ключ/Ключ

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3517грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100475
Виробник:
TOKOZ (Чехія)
Каталог TOKOZ (Чехія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от бампинга

Циліндровий механізм TOKOZ PRO 300 Ключ/Ключ є захист від Бампінгу Для захисту від бампінга в циліндрових замках використовують бічні Піни і слайдери, які працюють не в вертикальному а в горизонтальному положенні. Все це забезпечує надійний захист від такого вандального відкриття як БАМПІНГ. А також захищає відмичок з використанням фольги.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Купити циліндр TOKOZ PRO 300 можна як циліндр для врізного замка циліндрового типу, для збільшення надійності ваших дверей, це якісні антивандальні циліндри європейської якості зроблені в Чехії. Циліндри ТОКОЗ можуть виготовлятися під один ключ, Також може бути розроблена система майстер ключ аналогічна циліндрах ABLOY. Отже пропонуємо Вашій увазі європейський циліндр високої якості TOKOZ аналог ABLOY PROTECT. Купити циліндр ТОКОЗ можна для будь-якого врізного замка з циліндровим механізмом секретності.

Антивандальний циліндр TOKOZ PRO (Чехія) опис, характеристики

Один з кращих виробників дверних циліндрових механізмів наконецто потрапив в Україну. Більше 90 років компанія ТОКОЗ з Чехії працює над виробництвом і постійним розширенням своєї продукції. Все цідіндри перевірені безліччю випробувань, Висока якість і надійні замки компанії TOKOZ перевірені часом.

Якщо ви хочете купити хороший циліндр для вашого замку, зверніть увагу на циліндри ТОКОЗ. У цих циліндрах використовується дисковий, так званий фінський механізм, такий механізм добре захищений, від безлічі видів інтелектуального і фізичного злому. Крім того термін служби такого дискового циліндра набагато довше ніж у звичайного циліндра з лазерним або англійським ключем. Циліндри токоз (Чехія) прекрасно переносять будь-яку вологу або холодну зовнішнє середовище. Навіть постійне потрапляння бруду і пилу не зможе зіпсувати циліндри TOKOZ.

ЦИЛІНДРИ TOKOZ PRO 300 захищені від переломлення за допомогою сталевого штифта, який встановлений в місці кріплення гвинта. Що захищає циліндр в самому слабкому місці від переломлення.

Всередині самого циліндра використовуються 9 дисків забезпечуючи максимальну надійність від інтелектуального злому і провертання.

Так само всередині циліндра Tokoz PRO 300 використовується розжарений диск який дозволяє захистити циліндр від висвердлювання.


Комплектація циліндрового механізму Tokoz Pro 300:

Циліндр ТОКОЗ ПРО 300;

Кодова картка;

5 ключів c пластикової спритною різного кольору для зручності використання;

Кріпильний гвинт, для кріплення циліндра;

Упаковка циліндра ТОКОЗ.

Дисковий циліндр Tokoz PRO - ексклюзив з Чехії.

Як купити Циліндровий механізм TOKOZ PRO 300 Ключ/Ключ?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Так
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA