Циліндр Kale 164 SM (нікель)

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

506грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100478
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Серія циліндрів Кале 164 SM  ці циліндри мають :

 - 2 мільйона комбінацій

 - 2 клас безпеки

Сердцевина Кале серіі SM з одного боку (зовні) відкривається ключем, з іншого тумблером (вертушком)

Якщо думаєте який циліндр для замка купити? Пропонуємо купити личинку Kale це золота середина ціна якості. Унікальні циліндри виконані з латуні, з розжареними стрижнями від висвердлювання Серцевини для замка Kale - це якісні циліндри для врізних замків відповідна європейським стандартам.

Личинки Кале виробляються в Туреччині вже не один десяток років і підкорили світовий рейтинг своєю якістю і невисокою ціною на личинки для врізних замків. Такий сердечник для замка вхідних дверей буде працювати довго і надійно роками,Як купити Циліндр Kale 164 SM (нікель)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2287
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA