Циліндр Kale 164 SM (нікель)

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

520грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100478
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Серія циліндрів Кале 164 SM  ці циліндри мають :

 - 2 мільйона комбінацій

 - 2 клас безпеки

Сердцевина Кале серіі SM з одного боку (зовні) відкривається ключем, з іншого тумблером (вертушком)

Якщо думаєте який циліндр для замка купити? Пропонуємо купити личинку Kale це золота середина ціна якості. Унікальні циліндри виконані з латуні, з розжареними стрижнями від висвердлювання Серцевини для замка Kale - це якісні циліндри для врізних замків відповідна європейським стандартам.

Личинки Кале виробляються в Туреччині вже не один десяток років і підкорили світовий рейтинг своєю якістю і невисокою ціною на личинки для врізних замків. Такий сердечник для замка вхідних дверей буде працювати довго і надійно роками,Як купити Циліндр Kale 164 SM (нікель)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2287
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA