Циліндр Imperial ZC ключ-ключ (цинк) колір-сатин

5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

216грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100482
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Матеріали виготовлення циліндраImperial ZC  це цинк, а також розжарені сталеві Піни від висвердлювання.

Це надійні циліндри зроблені в Китаї під контролем торгової марки Империал.

Купити циліндровий механізм Imperial ZC  можна для врізного замка з циліндровим типом секретності. Циліндр Imperial ZC  це простий циліндр, що не володіє технологіями від інтелектуального або фізичного розтину. Циліндр Imperial має великий термін служби і невисоку ціну за одиницю.

Хочете купити циліндр для врізного замка але що б він був недорогий нормально працював?

Всі циліндри апекс дійсно виконані з якісних матеріалів, і середній термін служби такого циліндрового механізму для врізного замка близько 1-5 років.

Слабким місцем цих циліндрів є тільки слабкість до вибивання, тому такі циліндри радять захищати броненакладкой, це рятує циліндр від вибивання і висвердлювання.


Циліндри апекс можуть мати зміщення і різні розміри. Від розмірів циліндра залежить і ціна. Ціна циліндра Имперіал може змінитися якщо вибрати інший тип ключа, або наявність тумблера з одного боку. Ви знайдете на сторінці, що випадає в якому можна вказати необхідний Вам розмір.

Якщо Ви не можете визначитися який розмір Вам необхідний, то можете звернутися до консультанта за допомогою написавши в чат або зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах

Так само ми надаємо послугу виїзд майстра і заміна циліндра в двері.

Як купити Циліндр Imperial ZC ключ-ключ (цинк) колір-сатин?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2244
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Ні
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA