Двосистемний замок CISA 57.986.48 c перекодировкою

4/5 (8 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

5503грн
Наявність:
Нет в наличии
Модель:
100215
Виробник:
Cisa
Каталог Cisa : цена, фото..


Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Наличие защелки

У Двосистемний замок CISA 57.986.48 c перекодировкою замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Двосистемний замок CISA 57.986.48 c перекодировкою маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Cisa є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Двосистемний замок CISA 57.986.48 c перекодировкою : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Cisa Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Cisa NEW CAMBIO FACILE 57.986.48 - замок двосистемний, перекодуємий скільки завгодно раз під нові ключі. Якщо у Вас два замки, на дому та на дачі наприклад, ви можете перекодувати замки під один ключ. Купити замок Cisa 57.986.48 можна як основний замок металевих вхідних дверей.

Всі замки серії NEW CAMBIO дозволяють багаторазово перекодувати сувальдний механізм на новий ключ, в разі втрати або передачі ключа стороннім (наприклад, ремонтникам), господареві не треба міняти весь замок, досить придбати новий комплект ключів і самостійно перекодувати замок.

Оснащений додатковим захистом від розтину відмичками або підбором ALPS (All Levers Protection System), в разі спроби розтину сувальди блокуються і розкрити замок стає неможливо.

Cisa (Італія) - один з флагманів світового виробництва замків і синонім якості і надійності.

Двосистемний замок CISA 57.986.48 NEW CAMBIO FACILE (тех. Упаковка)

Використання кодованих циліндричних замків для захисту приміщень підвищить можливості зберегти ваше майно і позбутися від занепокоєння. Особливо якщо замок укомплектований картою безпеки, наявність якої дозволяє виготовити дублікат ключів тільки його власнику в спеціалізованих місцях.

Це вселяє впевненість у те, що ситуація завжди під контролем. Але бувають ситуації, коли ключ втрачається або крадеться. В такому випадку виготовлення дубліката не стане виходом із ситуації, а зміна замку - процедура дорога і вимагає тимчасових витрат. У зв'язку з цим була розроблена New Cambio Facile система.

Як купити Двосистемний замок CISA 57.986.48 c перекодировкою?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Комбінований
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4+2
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA