Дверний дотягувач FUARO 85-120 кг

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

999грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100637
Виробник:
Fuaro
Каталог Fuaro : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Двернi дотягувачi «FUARO» Дверні дотягувачi стали необхідним атрибутом. Ці пристрої, що подовжують термін життя дверей, виготовляються різними виробниками. Є імениті відомі своєю якістю бренди, є і менш імениті бренди, що випускають якісні дверні дотягувачі .

Саме до останніх можна торгову марку «FUARO», що випускає продукцію, пов'язану з дверима. Дотягувачі «FUARO» виробляються в Китаї, але не стають гіршими від цього. Але це так званий «заводський Китай» , який не має нічого спільного з ширвжитком на ринках. Тим більше, китайці не раз доводили, що вміють робити хороші речі. Так, дотягувач «Fuaro» - це не «Geze», але завжди є ситуації, при яких немає сенсу витрачати зайві гроші за ім'я бренду, і коли потрібна просто хороша якісна продукція. У цьому «Фуаро» буде ідеальним варіантом. Технічні параметри дотягувачів fuaro

Дотягувачi для дверей fuaro розділені на серії: доводчики до 65 кг двері - для дверей шириною до 862 мм і вагою 40-65 кг Серія дверних дотягувачів з зусиллям до 85 кг - для дверей шириною до 960 мм і вагою 60-85 кг Дверні дотягувачі для важких металевих дверей - для дверей шириною до 1100 мм з вагою 80-120 кг Всі дотягувачі «Fuaro» незалежно від серії мають регулювання швидкості закриття і закривання дверей і можуть побут ь встановлені як на правосторонні, так і на лівосторонні двері.

Вони мають однаковий дизайн і відрізняються тільки розмірами. Кольори дотягувачів «Fuaro» Сірий Білий Як бачимо, у «Fuaro» немає довгого списку найменувань і технічних подробиць, властивих іншим брендам. Ці дотягувачі є універсальними, будучи простими «робочими конячками» - де поставили, там і працюють.

Як купити Дверний дотягувач FUARO 85-120 кг?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA