Дверна ручка Fuaro BAROCCO SM MAB-6 темна бронза

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

971грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100735
Виробник:
Fuaro
Каталог Fuaro : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Класс безопасности замка

В комплекте с дверными ручками Fuaro поставляется квадрат 8*8*120 мм Это стандартный квадрат по своим размерам. Что бы определить какая длинна квадрата Вам нужна необходимо померять толщину двери с учетом внутренней и наружной накладки, и померять сколько мм квадрата заходит в ручку. обычно это 30-мм . После этого вы получите необходимую длинну квадрата. Если длинна квадрата который идет в комплекте оказалась больше , его можно подрезать с помошью ножовки или болгарки. Если же вам необходим более длинный квадрат чем тот что идет в комплекте, то его прийдется покупать отдельно. Поэтому сразу обратите на это внимание.

Стяжные винты

Дверна ручка Fuaro BAROCCO SM MAB-6 темна бронза Є стягнуті гвинти в комплекті Такий спосіб кріплення дверних ручок з використанням стяжних гвинтів є найбільш надійним. Дозволяє збільшити термін єксплуатаціі дверної ручки на 30%

Дверна Ручка Fuaro BAROCCO SM MAB-6

підходить для дерев'яних вхідних та міжкімнатних дверей. Дверна ручка Фуаро BAROCCO SM MAB-6 поєднує акуратність і строгість дизайну. У річках встановлені розжарені пружини забезпечують захист від провисання.


Покриття: фурнітури Fuaro Ritm (RM)

Дверна фурнітура Fuaro має високу якість покриття, що дозволяє дверної фурнітури працювати довгий час без втрати зовнішнього вигляду фурнітури через ознак стерання. Для цього дверні ручки або іншу фурнітуру спочатку обмедняют товстим шаром міді що б надійно закріпити зверху за допомогою електролізу колір нікелю, хрому, бронзи або інших кольорів. Після цього наносять подвійний шар лаку або ж є наслiдком якщо немає необхідності створювати ефект блиску, то лак не завдають на таку ділянку фурнітури.


Ручки для МДФ дверей Fuaro комплектуються:

- Ручка дверна Фуаро - 2шт

- стягнуті гвинти, шурупи

- квадрат 8х8 * 105 мм

-Гужени для фіксації квадрата в ручки - 2 шт (для фіксації та збільшення терміну служби).


Дверні ручки для металевих дверей Fuaro Модель: BAROCCO SM MAB-6 комплектуються додатково: квадрат товщиною 8 мм. Довгою 16 (10) см. З прорізами для гуженів.


Матеріал дверних ручок Fuaro

Використовується матеріал ZAMAK - це сплав алюмінію, міді і магнію. Використання матеріалу ZAMAK і сучасної технології гальванічного покриття дозволило інженерам і дизайнерам Фуаро домогтися оптимального співвідношення ціна-якість.

Дверні ручки Фуаро з серії Ritm (RM) це нове покоління дверної фурнітури, яка грає в одному ритмі з будь-яким дизайном та інтер'єром, Стильні кольору, комбінуючи в собі модні тенденції поєднує в собі дверна ручка Fuaro Ritm (RM).

Зручна ергономіка роблять дверну фурнітуру Ritm (RM) незамінним елементом. Це дверні ручки на роздільному підставі Fuaro SOUND RM підійде для внутрішніх вхідних дверей (металевих і дерев'яних) і міжкімнатних дверей (МДФ і шпонованих). Максимальна вага дверного полотна 60 кг. Врахуйте це при виборі моделі дверної ручки.

Всі розміри кріплень стандартні і взаємозамінні. Матеріал виготовлення фурнітури FUARO: ZAMAK (то міцний і надійний сплав). Дуже якісне покриття фурнітури Fuaro пройшло тест до корозії. Дверні ручки Фуаро витримали 72 години в агресивному середовищі соляного тумана.

Кроме того тест на ресурс життя роздільних ручок показав 150 000 відмикань / закривань, що є дуже хорошим результатом, і теоретично вистачає на строк до 10 років роботи.

Як купити Дверна ручка Fuaro BAROCCO SM MAB-6 темна бронза?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика дверних ручок
Довжина квадрата 120 мм
Міжосьва відстань
Матеріал ZAMAK
Стяжні гвинти Так
Тип ручки Кругла основа
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA