Дверний дотягувач AVERS 45 кг

5/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

425грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
101363
Виробник:
Avers
Каталог Avers : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Двернi дотягувачi «AVERS» Дверні дотягувачi стали необхідним атрибутом. Ці пристрої, що подовжують термін життя дверей, виготовляються різними виробниками. Є імениті відомі своєю якістю бренди, є і менш імениті бренди, що випускають якісні дверні дотягувачі .

Саме до останніх можна торгову марку «AVERS», що випускає продукцію, пов'язану з дверима. Дотягувачі «AVERS» виробляються в Китаї, але не стають гіршими від цього. Але це так званий «заводський Китай» , який не має нічого спільного з ширвжитком на ринках. Тим більше, китайці не раз доводили, що вміють робити хороші речі. Так, дотягувач «AVERS» - це не «Geze», але завжди є ситуації, при яких немає сенсу витрачати зайві гроші за ім'я бренду, і коли потрібна просто хороша якісна продукція. У цьому «Аверс» буде ідеальним варіантом. Технічні параметри дотягувачів fuaro

Дотягувачi для дверей AVERS розділені на серії:

  1. доводчики до 45 кг двері - для дверей шириною до 862 мм і вагою 20-45 кг 
  2. дотягувачі з зусиллям до 65 кг - для дверей шириною до 960 мм і вагою 45-865 кг
  3. дотягувачі металевих дверей - для дверей шириною до 1100 мм з вагою 80-120 кг

Всі дотягувачі «аверс» незалежно від серії мають регулювання швидкості закриття і закривання дверей і можуть побут ь встановлені як на правосторонні, так і на лівосторонні двері.

Вони мають однаковий дизайн і відрізняються тільки розмірами. Кольори дотягувачів «AVERS» Сірий Білий Як бачимо, у «Аверс» немає довгого списку найменувань і технічних подробиць, властивих іншим брендам. Ці дотягувачі є універсальними, будучи простими «робочими конячками» - де поставили, там і працюють.

Як купити Дверний дотягувач AVERS 45 кг?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA