Замок Калуга КЕМЗ ЗН1-М3

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100079
Виробник:
Росія
Каталог Росія : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Росія циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

накладной замок фото

Замок Росія отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Калуга КЕМЗ ЗН1-М3 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Калуга КЕМЗ ЗН1-М3 маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-45 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Калуга КЕМЗ ЗН1-М3 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Це простий і надійний замок на дерев'яні двері товщиною 40 мм. Купити замок калуга ЗН1-М3 можна і для металевих дверей, але він підійде не для кожної двері, тому має обмеження по товщині, а висвердлюють таке велике отвір під циліндр в металі досить проблематично.

В іншому замок калуга ЗН1-М3 ціна на який не висока, це хороший довговічний замок.

Замок зручно закривається зсередини за допомогою поворотної ручки. Замок має три металевих круглих стрижня значної товщини, корпус замку виконаний з дюралюмінію, тому він не є дуже надійним замком при виламуванні ломом.

Замок має двосторонній англійська тип ключа. Цеускладнений англійська ключ в який розходиться в два боки, що ускладнює розкриття.

У комплекті замку п'ять ключів. Виробництво замку Калуга ЗН1-М3 - Росія (Калузький електромеханічний завод КЕМЗ)


Тип ригелів Циліндричні

Кількість ригелів 3

Защелка Відсутня

Видалення ключового отвору (Backset) 60 мм

Тіп механізму секретностіЦиліндровий

Тип циліндрового механізму

Під англійська ключ Кількість ключів 5 шт

Можливість заміни мех.секр.

Так Кількість точок замикання 1

Спосіб замикання зсерединиРучкою

Наявність ланцюжка Ні

Додаткове замикання зсередини Ні

Автоматичне замикання не автоматичне

Колір корпусу Корічнівий

Як купити Замок Калуга КЕМЗ ЗН1-М3?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 26
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 40-45
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2318
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA