Врізні і накладні замки Ельбор. Замки для металевих та деревяних дверей

Дверні замки Ельбор це замки хорошої якості і за прийнятною ціною. На початку своєї історії це був завод з виробництва дверної фурнітури заснований італійцями спільно з росіянами. До сих пір зустрічаються замки зі штампом CISA-Ельбор. Однак надалі завод повністю перейшов в підпорядкування Росії і залишився без італійської якості.
На даний момент замки ельбор можна віднести до замку середнього якості і завищеною ціною на 10-20%. Однак давайте поговоримо і про хороше. Компанія Ельбор виробляє дверні накладні і врізні замки які підійдуть як замок для гаража, хвіртки, вхідних металевих дверей. Так само замки Ельбор можна встановлювати і на металеві двері, для цього замок повинен бути укомплектований зустрічній планкою на лутка двері.

Замки ЕЛЬБОР виробляються від 1976 року до місті Боровичі. Майже через 30 років компанія стала лідером з виробництва дверних замків, дверей, і дверної фурнітури.

"Забирайся, злодій! У мене ЕЛЬБОР! ". Свідчить гасло компанії який ви можете прочитати на кожній упаковці. дійсно це досить надійні і зламостійкі замки, за свої гроші, проте якщо подивитися замки з боку їх розкриття, вандального і інтелектуального злому, то замки є товарами широкого вжитку, це прості замки з хорошим терміном експлуатації.

Компанія постійно улучает свою продукцію, замки стають надійніше, отримують нові патенти і прагнуть до ідеалу кожен день.

Позитивні сторони замку ельбор:
      
  • Ціна замку Ельбор невисока
  •   
  • Хороша якість пружин в замку Ельбор дозволяє замку працювати довгий час без проблем
  •  
  • Усі елементи в замку Ельбор оцинковані і прекрасно працюють в сирих умовах
  •  
  • В більшості замків Ельбор є захист від свертишем, помилкові пази, і розжарений стрижень від перепилювання