Замок Гардиан 21.12 Т (аналог Moттура 52771)

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

4278грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100251
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Гардиан 21.12 Т (аналог Moттура 52771) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардиан 21.12 Т (аналог Moттура 52771) маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардиан 21.12 Т (аналог Moттура 52771) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Замок Гардіан 21.12 Т (аналог Moттура 52771) опис, характеристики

У замку Гардіан 21.12Т є отвори для кріплення ручок наскрізь, що піднімає рівень замку на сходинку вище стандартних замків Mottura 52.771 у яких відсутність кріпильних отворів під ручки були великою проблемою.


У замку є помилкові пази на стійці хвостовика і сувальдних пластинах, також заво збільшив жорсткості пружин, тим самим ускладнюючи розтин.

Замок Гардіан 2112 Т оснащений захистом від свертишем у вигляді ослабленого зуба хвостовика.

Є також і захист ось віджиму, тобто від вандального злому отгінаніем двері, за рахунок посиленої конструкції засува.


Також творці замку Guardian 21.12 подбали захисту від вісверліванія, це зроблене з допомогу гарту стійка хвостовика

Замок зроблений досить надійно і функціонально. У замку є тяги які дозволяють зробити вертикальне замикання дверей (замикання двер верб 3 сторони). Коли замок закритий засувка відділяється від ручки і при натисканні ручки вона являеется додатковим ригелем захищає від віджиму. Крім того це увелічіваает термін слуюи замку і ключів до 10 років.

Торцева планка замків гардин 21.12 знімна що дозволяє встановлювати замк як накладної, і також можна встановити замок зсередини полотна двері, розмістивши замок в спеціальному захисному кишені підсилює двері.


Засувка замка універсальна і переставляється без розібрання замку.


Технічні характеристики замку Guardian 21.12T

Тип механізму Сувальдний

Тип установки Врізний

Клас (ГОСТ 5089-2011) 4

Кількість сувальд 6

Кількість комбінацій більш 2 млрд

Кількість напівобертів 4

Товщина полотна двері 40-75 мм

Габарити 206x136x30,5 мм

Маса 2,92 кг

Виліт ригелів 37,7 мм

Діаметр ригелів 18 мм

Бексет (Backset) 63 мм

Кількість ключів 5 шт

Кількість в упаковці 5 ш

Як купити Замок Гардиан 21.12 Т (аналог Moттура 52771)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2256
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA