Замок Гардіан 40.01 Quattro

5/5 (10 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

6179грн 3000грн

Ви бережете 3179грн

Наявність:
Є в наявності
Модель:
100253
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 40.01 Quattro нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 40.01 Quattro маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 40.01 Quattro : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

   Дверний замок Гардіан 40.01 Quattro

Перед вами унікальний російський редукторний замок Гардіан модель 40.01 серія QUATTRO. Замок досить товстий, так як в замку встановлена ​​бронепластина від висвердлювання товщиною 4 мм, тому підійде для широкої металевих дверей товщиною від 40 мм. Замок має в комплекті п'ять сувальдних ключів, додатково його потрібно укомплектувати накладками на ключове отвір.

Замок Гардіан 40.01 QUATTRO встановлюється як:
 • додатковий замок для вхідних металевих дверей
 • замок для гаражної хвіртки
 • замок для гаражних воріт
 • додатковий замок для складських і офісних дверей
 • замок для сейфа
Як вже говорилося, у замку є сталева марганцева пластина для захисту замку від висвердлювання. Пластина завальцована латунними шайбами ​​з одного боку замку і не переставляється. З цієї причини замок не універсальний. І необхідно правильно підбирати замок для лівих і для правих дверей.

Замок Гардіан 40.01 T отримав 4 клас безпеки по ГОСТ 5089-2011. І сертифікат відповідності, 4 патенти на корисну модель.
Кількість можливий комбінацій ключа може бути більше 6 мільярдів, однак це теоретичне число і кількість різних ключів у замку на порядок менше.
Унікальною системою в замку Гардіан 40.01 можна назвати і редукторний механізм. При обертанні ключа, ключ більше не штовхає ригеля як це відбувається на старих сувальдних замках, тепер разом з колючому рухає шестерна втулка яка обертає механізм, ця особливість створює безліч плюсів для даного замку:
 • плавний хід ригелів і обертання ключа
 • допомагає виключити можливість проскакування ключа
 • ускладнює розтин, за рахунок використання м'якої пружини
Давайте ж скажемо про захистах від відмички які є в замку Гардіан серії QUATTRO:
 • захист від підбору відмичкою - помилкові пази в сувальдах замку і П-подібна стійка хвостовика дозволяють вловлювати спроби несанкціонованого доступу і ускладнювати підбір
 • захист від висвердлювання - марганцева пластина з зовнішнього боку замку ускладнює висвердлювання
 • захист від віджиму дверей - ригеля в закритому стані замку на 30% знаходяться всередині замку і захищають від виламування дверей
 • захист від самоімпрессіі - спеціальний патент, захисна втулка і вирізи на ключах захищають замок від використання самоімпрессіонной відмички
Технічні характеристики:
 • Тип секретності механізму - Сувальдний
 • Тип установки замку - виразний
 • Клас захисту - 4 клас
 • Кількість сувальд у замку - 8 шт
 • Кількість оборотів ключа - 2 півоберту
 • Рекомендована товщина дверного полотна: 40-85 мм
 • Габаритні розміри замку (в * г * т) 141x135x33 мм
 • Маса упаковки 2,4 кг
 • Виліт ригеля 32 мм
 • Кількість ключів 5 шт
 • Діаметр ригелів 18 мм
 • Гарантія 5 років

Як купити Замок Гардіан 40.01 Quattro?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2435
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA