Замок Гардіан 40.11

5/5 (16 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

7130грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100254
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 40.11 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 40.11 маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 40.11 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Гардіан 40.11 можна як основний врізний замок для вхідних металевих дверей і складських приміщень. На замок Гардіан 40.11 ціна знижена. На даний момент замки Гардіан найкращі замки в співвідношенні ціна якості.Це замки сейфового типу

Прекрасний замок з дуже складним механізмом. Це новинка в світі замків причому доступна за ціною. Раджу звернути Вашу увагу на цю модель

Переваги замків Гардіан 4011 Quattro Захист замку Гардіан від самоімпрессіонної відмички

Тут використовується запатентована технологія, за допомогою спеціальних накладок захищають замкову щілину від використання самонабірних ключа або як ще кажуть самоімпресіонної відмички

Так само в замку Guardian 40.11 використовується редуктор, за допомогою редуктора отримуємо м'який і приємний хід замку.

Сувальди мають унікальну віконну форму і ключ при обертанні натискає пластину зверху і знизу, така система дозволяє збільшити термін служби, захистити від заклинювання.

У замку спочатку встановлена ​​розжарена пластина по всьому корпусу замку Це дуже радує, захист від свердління це важливий момент в роботі кожного замку

Ще важливою особливістю замку Гардіан 40.11 є захист від свертиша, при використанні свертиша ламається шток редуктора і замок залишається закритим.

Такий замок повністю оцинкований всередині має антикорозійні покриття, це збільшує термін служби замку, він захищає замок від вологи, від наших соляних дощів.

Замок можна сміливо встановлювати на двері які будуть стояти на вулиці.

На додаток, скажу, що не всі сувальди подпружинені що ускладнює розкриття кримінальними способами.

В сувальдах і на стійках хвостовика використовуються помилкові пази.

Купити замок Гардіан 40.11 для дерев'яних дверей не вийде, його корпус занадто широкий і при врізці такого замку вам прийдется вирізати все тіло двері що позбавить конструкцію всього захисту.

Як купити Замок Гардіан 40.11?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2435
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA