Замки Gerda (Польща) найкращі замки для металевих та деревяних дверей

Перед вами дверні замки компанії Gerda (Герда) виробництво Польща. Компанія Герда виробляє накладні і врізні замки для металевих і дерев'яних дверей. Також у компанії Gerda з'явилися і навісні замки з фінським і англійським типом ключа. Найважливішим фактором чому вибирають замки Gerda це їх надійність в експлуатації. Середній термін служби замку 10 років (за відгуками покупців).

Замки Серії Tytan ZX, ZE це замки володіють унікальним трубчастим ключем до кількості секретних комбінацій Більш 1000000 комбінацій. А серія замків ZE взагалі унікальна, має вбудовану сінгналізаціей і захищає від виламування будь-яку металеву і дерев'яну двері.

Встановлюючи замки Герда, простежте за тим щоб всі болти були закріплені, добре, використовуйте два внутрішніх отвори для додаткового кріплення, використовуйте можливість торцевого кріплення гвинтом для додаткового захисту. Все це в комплекті зробить ваш замок GERDA дуже надійним і міцним, що дозволяє захистити двері від виламування.

Ми рекомендуємо встановлювати замки серії Tytan на броньовані металеві двері, як одні з найбільш надійних замків в своїй ціновій категорії.