Висячий замок HSS Gerda 632 Z

5/5 (4 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1848грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100366
Виробник:
Gerda (Польща)
Каталог Gerda (Польща) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

навесной замок автомат

Висячий замок HSS Gerda 632 Z закривається тільки з використанням ключа Вставивши ключ в замок і зробивши оборот ключа, дозволить опустити дужки навісного замка в пази, після чого потрібно зробити оборот ключа іншим кінцем і витягти ключ із замка. Виробник Gerda (Польща)

Купити Навісний замок HSS Gerda 632 Z опис:

Висячий замок Gerda HSS.

Це продукти підвищеного ступеня захисту. Застосовуються для охорони приміщень, обладнання, шаф, вхідних воріт і т.д. Система протекції HSS це оригінальна технологія Gerda, зареєстрована в Патентному бюро під назвою HSS (Hard & Soft System) - практично виключає злом замка.

Навісні замки Gerda HSS мають сертифікат класу C (найвищий клас стійкості до злому).

Сертифіковані навісні замки Gerda HSS мають скобу зроблену з легованої пружинної сталі з закріплювача, що робить їх унікально стійкими на всі способи висвердлювання, розкриття і перекушування, вирвана або перепилювання. Використання у виробництві матеріалів найвищої якості значно збільшує стійкість навісних замків Gerda HSS до атмосферних впливів. Закриває механізм навісних замків Gerda HSS базується на випробуваною дискової системі циліндрових механізмів Gerda CL, що дає можливість високої точності виконання секретного механізму, підвищуючи в значній мірі надійність замку.


Опис:

- використання в корпусі навісного замка композицій з твердих і м'яких матеріалів (запатентована технологія GERDA під назвою HSS - Hard & Soft System)

- забезпечений в дисковий циліндровий механізм Gerda CL, який практично виключає можливість відкриття замку без оригінального ключа будь-якими способами

- скоба навісного замка виготовлена ​​з пружинного стали стоплённой з ствердна на поверхні, що робить неможливим перекусити, розпиляти або зламати її


Якщо ви хочете купити навісний замок для гаража, ролети, дачі, побутові кімнати, роздягальні, сараю, складу, цей замок може бути саме тим який ви шукайте, купити в Дніпропетровську Gerda.


Характеристики:

Тип навісного замка: Навісний

Виробник: Gerda

Країна виробник: Польща

Тип: Класичний навісний 

Клас захисту замку: 4 (С)

Матеріал замку: Нержавіюча сталь

Колір замка: Нікель

Закриває механізм: дискової системі циліндрових механізмів Gerda CL

Захист: стійкий до перепилювання

Захист: стійкий до скручування

Дужка: загартована дужка 12 мм (HSS631Z, HSS632Z)  

Кількість ключів: 3


Купуйте, Купити Символ замок HSS Gerda 632Z на гараж і т.п.Як купити Висячий замок HSS Gerda 632 Z?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Тип монтажу Навісний
Кількість ключів 3
Характеристика навісного замка
Автоматичне закривання Ні
Гумовий корпус Класичний навісний замок (закрита дужка)
Диаметр дужки замка 2325
Навісні замки під один ключ Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA