Замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (довгий ключ)

5/5 (13 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

6255грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100120
Виробник:
Gerda (Польща)
Каталог Gerda (Польща) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


накладной замок фото

Замок Gerda (Польща) отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (довгий ключ) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (довгий ключ) маэ вильот ригеля замка 25 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 55-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Gerda (Польща) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Gerda (Польща) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (довгий ключ) : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Замок Gerda Tytan ZE1 оснащений вбудованою сигнальною системою (сиреною) і сталевим повзунком-обмежувачем, який забезпечує безпечне відкриття дверей без ризику вторгнення небажаних осіб в приміщення.

Сталева монолітна конструкція замку підвищує здатність протистояння силових методів відкриття дверей. Через те, що система сигналізації з'єднаний з ригелями, при спробі злому дверей (застосування сили більше 50 кг), спрацьовує звукова сирена з силою 115 д.б.

Замок можливо встановити на двері як лівостороннього відкривання, так і правостороннього. Вбудована сигнальна система може працювати як автономно, так і підключатися до центральної сигналізації. Gerda Tytan ZE1 має сертифікат класу С (відповідає стандартам IV класу).

Замки серії Gerda Tytan оснащені унікальним запатентованим механізмом новітньої генерації системи Tytan і управляються спеціальним (трубчастим) ключем. Система Tytan забезпечує 4 000 000 000 комбінацій рельєфу ключа, що забезпечує неповторність коду кожного замка.

Конструкція циліндрового механізму забезпечує високу стійкість замку Gerda Tytan проти спроб його відкриття шляхом підбору ключів або за допомогою відмичок. Можно сміливо говорити, що це один з найбільш захищених своїй ціновій категорії.

Ми допоможемо встановити Gerda Tytan ZE1

Як купити Замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (довгий ключ)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Циліндровій (трубчатий)
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 25
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 3
Рекомендована товщина полотна 55-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Гарантія 2 роки
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA