Замок гардиан 10.01

5/5 (10 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1109грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100249
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок гардиан 10.01 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок гардиан 10.01 маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Гарантия фото

Гарантия на Замок гардиан 10.01 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Опис замку Гардіан 1001

Замок Гардіан є одним з найнадійніших замків в плані безперебійної працездатності. Замок Гардіан 10.01 можна встановити на хвіртку. Це хороший замок для хвіртки так як всі елементи замку оцинковані, і нікельовані, таким чином замок добре захищений від вологи.

У Замку Гардіан 10.01 використовуються жорсткі пружини, це дозволяє замку працювати в суворих умовах, при наявності бруду і снігу всередині замку (ясна річ не великого кількість) замок буде продовжувати працювати, так як пружинам вистачить сил що б повернути сувальди в початкове положення! .

Купити замок Гардіан можна як замок для:

 • ⭐ замок на хвіртки
 • ⭐замок на залізні двері
 • ⭐ замок для сейфа
 • ⭐ замок для люка

Секретність замків 10й серії

Замки Гардіан 10 серії мають 2 клас захисту. Коліччество комбінацій більше 10 000 різних комбінацій ключів. Це замки сувальдного типу секретності з 6-ю сувальдами всередині. У замках 10.01 є також помилкові пази всередині сувальд, які дозволяють ускладнити час розтину методом маніпуляцій відмичками.

І звичайно ж в замках Guardian 10.01 є захист від свертишем, у вигляді ослаблення зуба хвостовика.

Технічні характеристики:

 • Клас захисту дверного замка Гардіан: 2 клас
 • Кількість ригелів замка: 3
 • Виліт ригелів замка: 26 мм
 • Діаметр ригелів: 13,5 мм
 • Кількість напівобертів: 2
 • Ключів в комплекті: 4 штуки
 • Кількість різних ключів 46 000
 • Вага 0,77 кг
 • Бексет: 68 мм
 • Габарити: 85x82x18 мм
 • Тип механізму: сувальдний (6 сувальд)

Ціна на замок Gardian 1001 може змінюватися в залежності від комплектації: наявність відповідної планки і ключових накладок.

Переконливе прохання читайте і залишайте відгуки про замок Гардіан 1001. Також цей замок має аналог, такий як Аріко ЗВ-8, ви знайдете його в супутніх товарах.

Ми допоможемо встановити замок Guardian в Дніпрі

Як купити Замок гардиан 10.01?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 26
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2210
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA