Замок Гардіан 22.12 Т аналог замку Mottura 85.971

5/5 (11 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

2785грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100172
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Гардіан циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 22.12 Т аналог замку Mottura 85.971 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 22.12 Т аналог замку Mottura 85.971 маэ вильот ригеля замка 30 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-100 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 22.12 Т аналог замку Mottura 85.971 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Гардіан Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Відмінний дверний замок який підійде для заміни замка Mottura 85.971. Це враіний замок хорошої якості з великим терміном служби. Замок можна купити для вхідних металевих дверей. Замок Гардіан 22.12Т необхідно додатково укомплектувати броненакладкою, циліндром і ручкою. Фурнітура обирається згіжно вашим вимогам і бажанням.

У замку Гардіан 22.12Т є отвори для кріплення ручок наскрізь, що піднімає рівень замку на сходинку вище стандартних замків Mottura 85.971 у яких відсутність кріпильних отворів під ручки була великою проблемою.

У замку є отвори для крепленеія броненакладки на циліндр замка  (циліндром не комплектується замок)

У Замку Гардіан 22.12 Т є також і захист ось віджиму, тобто від вандального злому відгинаннням двері, за рахунок посиленої конструкції засува.

Замок зроблений досить надійно і функціонально. У замку є тяги які дозволяють зробити вертикальне замикання дверей (замикання двері в 3 сторони). Коли замок закритий засувка відділяється від ручки і при натисканні ручки воная є додатковим ригелем захищає від віджиму. Крім того це увелічіваает термін слуюи замку і ключів до 10 років.

Торцева планка замків гардин 22.12 Т знімна що дозволяє встановлювати замок як накладної, і також можна встановити замок зсередини полотна двері, розмістивши замок в спеціальному захисному кишені підсилює двері.

Як купити Замок Гардіан 22.12 Т аналог замку Mottura 85.971?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 30
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-100
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA