Замок Гардиан 25.12 Т (аналог mottura 54797)

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

5140грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100252
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Наличие защелки

У Замок Гардиан 25.12 Т (аналог mottura 54797) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардиан 25.12 Т (аналог mottura 54797) маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардиан 25.12 Т (аналог mottura 54797) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Гардіан Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Замок Гардіан 25.12 Т (аналог mottura 54797) - двосистемний замок Гардіан 25.12Т є аналогом замку Моттура 54.797 (італійський замок встановлений в більшості дорогих дверей).

Встановлюється на ті ж самі місця і отвори що робить заміну замка дуже простий. Замок 8-ми сувальдний має помилкові пази в стійці хвостовика, посилені ригеля, додатково замок можна посилити броньованої пластиною!

У замку Guardian 25.12Т є отвори для кріплення ручок наскрізь, що піднімає рівень замку на сходинку вище стандартних замків Mottura 54.798 у яких відсутність кріпильних отворів під ручки були великою проблемою.

У замку є помилкові пази на стійці хвостовика і сувальдних пластинах, Збільшена жорсткість пружин, тим самим ускладнюючи розтин.

Замок Гардіан 2512 Т оснащений захистом від свертишем у вигляді ослабленого зуба хвостовика.

Є також і захист ось віджиму, тобто від вандального злому отгінаніем двері, за рахунок посиленої конструкції засува.

Також творці замку Guardian 25.12Т подбали захисту від висвердлювання, це зроблено з допомогу гарту стійка хвостовика


Торцева планка замків гардин 25.12 знімна що дозволяє встановлювати замк як накладної, і також можна встановити замок зсередини полотна двері, розмістивши замок в спеціальному захисному кишені підсилює двері.


Засувка замка універсальна і переставляється без розбирання замку.

Як купити Замок Гардиан 25.12 Т (аналог mottura 54797)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Комбінований
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4+2
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2256
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA