Замок Гардіан 32.01

5/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

919грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100152
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок Гардіан 32.01 отримав клас захисту 2: Такі замки мають середнім рівнем секретності. Велика кількість різних комбінацій, стандартний набір систем захисту, надійність механізму і корпусу замка. Підійде для офісних дверей, хвірток, тамбурних і інших деревяних дверей.

Цилиндр ключ

Тип секретности замка Гардіан циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 32.01 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 32.01 маэ вильот ригеля замка 28 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 32.01 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Гардіан Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Механізм замка Guardian 32.01 Конструкція замку Гардіан 32.01 складається з засува і двох пружних стопорних сувальд. Три гвинта кріплення кришки вкручуються в дистанційні стійки корпусу замку, службовці також і для напрямку руху стопорних сувальд.
Два інших гвинта кріплення кришки замку вкручуються в кронштейни, які служать і для кріплення торцевої планки: Знімаємо верхню стопорну сувальд замку. Для забезпечення заданнного руху стопорних сувальд, без люфтів і "розгойдування" утановлени три дистанційні пластикові шайби: Стопорна сувальда
Сувальда має два кодових виступу, що вказує на два робочих циклу висунення засува. Сувальда виготовлена ​​зі сталі, має оцинковане покриття.
При складанні замку на поверхню сувальди наноситься мастило для зменшення сил тертя, а значить і зносу поверхонь, що сполучаються при переміщенні сувальди в процесі роботи замку. Розглянемо ще один важливий вузол в цьому замку: Засов замку
Стійка хвостовика засува сталева, чи не термооброблену.
Ригеля мають гальванічне покриття хромом. Хвостовик засува, корпус замку і стопорні сувальди оцинковані.
Стійка хвостовика засува має додатковий циліндричний виступ з обох сторін, за допомогою яких і відповідних пазів в корпусі і кришці замка, здійснюється додаткове позиціонування засува. Зверніть увагу на з'єднання ригелів і хвостовика засува.
Ригелі закріплені на окремій пластині методом карбування, сама пластина з ригелями з'єднана з хвостовиком також методом зачеканки.
Вузол з'єднання блоку ригелів і хвостовика засува є одним з найневдаліших рішень для цієї моделі замку Гардіан.

Як купити Замок Гардіан 32.01?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Довжина ригеля замка 28
Кількість обертів замка 2
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA