Замок Гардіан 32.11

4/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1299грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100174
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Гардіан циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 32.11 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 32.11 маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 32.11 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Гардіан Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Врізний замок з клямкою, нижній під ручку і циліндровий механізм. Замок необхідно комплектувати циліндром, ручкою і броненакладкою. Гардіан 3211 це надійний вразний замок для металевих дверей і хвіртки. Це замок з надійною клямкою. І середнім терміном служби до 15 років.


Встановлюється в дерев'яні та металеві двері, в металеві шафи та сейфи (підходить як для дверей правого, так і лівого замикання). Двох ходової засув замку (виліт 26 мм) виконаний у вигляді трьох сталевих циліндричних стрижнів діаметром 15,8 мм. Горизонтальне замикання на три круглі ригеля, на два півоберту ключа (один повний оборот)

Характеристики замку Гардіан 32.11:

Виробник: Росія

Має засувку з приводом від ручки.

Тип механізму - циліндровий.

Товщина двері, на яку встановлюється замок 30-75 мм

Клас захисту залежить від циліндра і броненакладки.

Guardian- це найбільший в Росії виробник замків; замки відрізняються підвищеною міцністю корпусу, конструкторської простотою і надійністю в експлуатації. Високі показники надійності цих замків для металевих дверей забезпечуються завдяки поєднанню традиційних технологій виробництва (таких як лиття під тиском і штампування високої точності) а так же новітніх сучасних розробок.


Купити замок Гардіан 32.11 ми рекомендуємо для металевих дверей і хвіртки. Ціна на замок Гардіан 32.11 невисока і повністю відповідає якості дверного замка Guardian

Як купити Замок Гардіан 32.11?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 26
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-90
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA