Замок Гардиан 50.15

4/5 (11 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

2712грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100257
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Гардиан 50.15 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардиан 50.15 маэ вильот ригеля замка 30 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардиан 50.15 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Гардіан 50.15 (з додатковим засувом - нічником) можна як основний замок у вхідних металевих дверях. У замку Гардіан 50.15 ціна знижена через високу популярність і конкуренції. Замок Guardian 50.15 ціна якого невисока, встановлюються і на броньовані двері. Це надійний замок із захистом від самоімпрессіі і свертишем.

Замок Гардіан 50.15 опис, характеристики

Моделі замків 50.15 і 15.11 відрізняються тільки тим що в моделі 15.15 є додаткова засувка (нічник) і через це корпус по висоті має більший розмір.

Зверніть увагу на 50 серію замків Guardian. Це свого роду новинка в світі замків. Трохи часу назад замки з таким же рівнем захисту можна було купити тільки у ізраїльських, фінляндських, італійських і деяких інших виробників.

Замки Гардіан постраждали від падіння курсу валют також як і наша гривня тому ціна залишається прийнятною для простого українця. "Ми занадто бідні що б купувати неякісні речі". Тому я прошу Вас подумати про покупку таких замків як Guardian 50 серії. Ці замки дуже важкі для відкриття самими розповсюдженими способами на сьогоднішній день, такі як: свертишем, самоімпрессія, декодування або висвердлювання. Купити замки Гардіан ціна на які відповідають якості ви зможете у нас на сайті.

У замку Гардіан 50.15 встановлена ​​Бронепластини. Тут використовується пластина загартована з домішками марганцю щоб ускладнити спроби свердління замку. Наприклад твердість такої пластини становить 8-62 (шкала Роквелла). Така пластина покликана ускладнити спроби свердління замку, врятувати замок від висвердлювання, ніж підвищує клас безпеки замків Guardian 5015

Новий захист! замку Гардіан 50.15 є захист від самоімпрессіі. У замку Гардіан 50.15 є захист від самоімпрессіі. Унікальна запатентована захист від самоімпрессіонного ключа або від так званої відмички Хобса. Ця накладка має спеціальну форму яка не дозволяє отримати доступ до пластин замку за допомогою відмички з динамічними пинами. Спеціальна форма ключа і наявність пластини забезпечують захист від використання відмички, так як неможливо провернути відмичку в 1,2,7,8 пластині. А отже відмичка тут марна

У замку Guardian 50.15 є Ослаблений зуб При використанні свертишем, останній зуб хвостовика засува відгинається, замок залишається закритим.

У замку Guardian 50.15 загартована стійка хвостовика Закалена стійка хвостовика 55-60 одиниць (шкала Роквелла). Це додатковий захист від свердління

Замок Гардіан 50.15. У ньому є помилкові пази. Додаткові помилкові пази в комбінації з п-подібною формою стійки, дозволяють ускладнити процес і збільшити час розтину даного замку для достатня для того щоб не хотілося лізти в Ваш будинок. При спроби відкривати замок стандартними дідівським способом перебору пластин по одній сувальди потрапляють в помилкові пази і ускладнюють розтин

Як купити Замок Гардиан 50.15?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >250000
Довжина ригеля замка 30
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2213
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA