Замок Imperial для заміни Барановичи ШО-25 (аналог Apecs 1423)

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

788грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100160
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Китай циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Imperial для заміни Барановичи ШО-25 (аналог Apecs 1423) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Imperial для заміни Барановичи ШО-25 (аналог Apecs 1423) маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Imperial для заміни Барановичи ШО-25 (аналог Apecs 1423) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Дверний врізний замок Імперіал. Аналог дверного врізного замка Апекс 1425,1423. Підходить для установки замість білоруського замку з кнопкою ШО-25 Гарний замок для дерев'яних дверей. Іноді встановлюється на нетяжкі металеві двері і хвіртки. Комплектується планкою на лутку і шурупами для кріплення замку. у замку широкий корпус з бексетом 55мм.

Він відмінно підходить для заміни сімферопольського широкого і кнопкового радянського замку. Замок цей універсальний і підходить як на ліві так і на праві двері.

Для того щоб розгорнути заскочку замка потрібно відкрутити гвинт зверху замку, після цього підняти запірну планку і клямка вилетить на сантиметр з корпусу замку.

Ви зможете легко її розгорнути на 180 градусів. Замок розрахований під звичайний євроциліндр. Циліндром замок не комплектується. тому врахуйте це при покупці замку.

Як купити Замок Imperial для заміни Барановичи ШО-25 (аналог Apecs 1423)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 26
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-70
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA