Замок Kale 257 R Plus

4/5 (10 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

445грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100237
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Kale 257 R Plus нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Kale 257 R Plus маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Kale 257 R Plus : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Kale Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Купити врізний додатковий замок Kale можна як додатковий замок на металеві вхідні двері, і хвіртки. Це простий трехрігельний замок, з секретним механізмом циліндрового типу, циліндр комплектується окремо, відповідно до характеристиками двері. Ми рекомендуємо обов'язково комплектувати замок броненакладкой.

Це хороший врізний замок на який у мене за 7 років не було сказаного жодного поганого слова. Чудовий замок, хорошої якості. Найголовніше купуючи цей замок розуміти що слабке місце це циліндр і він повинен бути якісним. Замок комплектується відповідною планкою. Бажано посилити замок броненакладкой.

Трьохригельний,, на три оберти, циліндровий замок. Посилена, "важка" модель, розрахована на установку в масивні сталеві двері. Три сталевих хромованих ригеля діаметром 16 мм.
Виліт ригелів 34 мм.
Клас безпеки - 2
Тип замку - виразний, циліндровий
Кількість ригелів - 3
Діаметр ригелів - 16 мм
Наявність засувки - немає
Колір - нікель
Тип ключа - залежить від циліндрового механізму

Як купити Замок Kale 257 R Plus?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Довжина ригеля замка 36
Кількість обертів замка 3
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша НІ
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA