Замок Kale 267 (замок - краб)

4/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

804грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100222
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Kale 267 (замок - краб) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Kale 267 (замок - краб) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Kale Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Протівовіджимний замок Кале 267 прекрасно справляється з поставленим завданням. При обертанні циліндра (1 оборот ключа) з замку виходять краби-розпірки які дозволяють протистояти віджиму дверей.

Купити замок Кале 267R рекомендується для металевих дверей. Ціна замку Кале 267 R вказана без ціни циліндра і броненакладки, ці комплектуючі купуються в залежності від ваших вимог і характеристик ваших дверей.

Замок Кале 267 з системою крабів або противовіджимними рігелями це унікальний замок свого роду. Два потужних крабових засува начебто якоря зачіпляються за металеву лутка і дозволяють протистояти віджиму дверей. Конструкція замка вимагає потужної металевої лутки і саме тому замок рекомендується до установки тільки на металеві двері.

Характеристики замка Kale 267

Тип замка Kale 267 - циліндровий
Клас безпеки - залежить від типу циліндра
Тип ключа - також залежить від циліндрового механізму
Кількість ригелів - 2
Наявність засувки - немає
Колір замку Кале 267- нікель


Замок Кале 267 не комплектується циліндром Тому підбором циліндра ви займаєтеся самостійно або можете проконсультуватися у нашого менеджера. Для підбору правильного розміру циліндра необхідно знати параметри ваших дверей. товщину дверного полотна з урахуванням товщини металу, і дверних накладок.

При підборі циліндра будь ласка приділіть йому особливу увагу. Циліндр повинен захищатися броненакладкою, і циліндр повинен мати захист від бампінга. Тільки тоді працюючи в системі комплексного захисту ви отримаєте важко відкриваємий замок.

Як купити Замок Kale 267 (замок - краб)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA