Надійний замок Кале 287D (Kale)

4/5 (7 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

850грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100295
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Надійний замок Кале 287D (Kale) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Надійний замок Кале 287D (Kale) маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Надійний замок Кале 287D (Kale) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Kale Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

У замках Kale 287D w / b використовується унікальна система опору віджиму дверей Це нова модель замків кале з противовіджимними ригелями які обертаються при закриванні замку і утворюють якоря зачіпаючи замок за металоконструкцію дверної коробки. Надійні дверні замки Кале ще раз підкорили ринок своєю продукцією. Купити замок Kale 287D рекомендуємо для металевих надійних дверей.

Замок врізний циліндровий КALE 287D з поворотними протівовіджимними ригелями.

Дійсно цікава модель замку з новою системою замикання, коли ригеля мають на краях форму якоря і на другому обороті ключа починають обертатися утворюючи зачіп за дверну коробку. Важливе зауваження з приводу замка Kale 287D w / b (w / b - комплектується циліндром окремо) Складна конструкція замку дійсно збільшує опір віджимання на 40-50% як заявляє виробник, але щоб досягти таких результатів необхідно мати правильно зварену конструкцію дверної коробки. Тому такий замок важко встановити на старе місце, це потребує великих зусиль.

Ще раз скажу що замок не комплектується циліндровим механізмом, з тієї причини що двері у кожної людини індивідуальні а розмір циліндра безпосередньо залежать від товщини дверного полотна, і дверних накладок. Клас секретності замку Кале 287D безпосередньо залежить від класу секретності циліндра. Ще важливим моментом при покупці такого замка буде покупка броненакладки, і циліндра із захистом від бампінга, така комплектація замка 282 RD зробить ваші двері добре захищеною від віджиму, бампінга, свердління, вибивання.

Торгова марка: KALE KILIT Найменування: корпус врізного замка Кале 287 D без циліндра. Виробництво: Туреччина. Тип механізму: циліндровий. Клас захисту: залежить від циліндра, та броненакладки. Вага замку: 1,84 кг.

Як купити Надійний замок Кале 287D (Kale)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Довжина ригеля замка 26
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 35-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA