• KALE 164 ASM ключ-тумблер

KALE 164 ASM ключ-тумблер

3/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

1500грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100474
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Унікальна серцевина Кале для врізного замка. Серцевина із захистом від перелому і вбудованою сигналізацією. У разі спроби розтину циліндра Кале 164 ASM методом перелому циліндра почне видавати сирену гучністю 80 децибел

KALE 164 ASM з сигналом тривоги опис, характеристики

Циліндр Кале 164 ASM. Загальна довжина 80 мм без зміщення (40/40). Це унікальний циліндр з вбудованою сиреною яка спрацьовує при переломі циліндра.

Батарейка в циліндрі не змінюється гарантія на батарейку 10 років. тому можна не бояться що вона не спрацює в найвідповідальніший момент. Циліндри калі це якісні циліндри виробництва Туреччина.

Як купити KALE 164 ASM ключ-тумблер?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA