Замок краматорськ - (1 прапорцевий врізний)

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1250грн
Наявність:
Нет в наличии
Модель:
100266
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..


Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Це потужний врізний замок українського виробництва. Головні переваги врізного замка краматорськ: дуже потужний і унікальний ключ, який дозволить працювати замку в будь-яких умовах, великий вогкості, бруду, морозу і снігу. Відмінний виразний замок для гаража, хвіртки, і виробничих приміщень

Якщо ви хочете купити гаражний замок? радимо Вам розглянути саме це рішення. Потужний замок Краматорськ з 1-прапорцевим ключем це ідеальне рішення для гаража або хвіртки. Такий замок прекрасно переносить вологу, вулицю, мороз і сніг.

Даний замок відноситься до врізного типу установки, і має додаткове кріплення в задній частині замку, що дозволяє додатково захистити двері від виламування.

У комплекті у замку йде 3 ключа. Ключі замку краматорськ виконані зі сталі Вони не дуже зручні проте досить потужні і ніколи не зламаються навіть в разі затиснення рігілей в лутка через просідання двері.

Гаражний замок краматорськ виконаний з товстої листової сталі, що робить врізні замки краматорськ дуже міцними і надійними

Тип замку краматорськ - виразний, сувальдний

Розміри врізного замка - 182 x 133 x 30 мм

Кількість ключів - 3 ключа

Відкривання замка -Універсальна, підходить як для правих і лівих дверей

Бексет - 95 мм

Виліт ригелів - 42 мм

Діаметр ригелів - 18 мм

Як купити Замок краматорськ - (1 прапорцевий врізний)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA